keresés:  
 
 
Bejelentkezés:
Felhasználói név:
Jelszó:
Regisztráció
 
 
Fő támogatóink:
 
 
Bírók
 

2012. március 11-től csak a névsorban szereplő versenybírók működhetnek amatőr ökölvívó mérkőzéseken közre Magyarországon illetve Magyarország képviseletében külföldön. A névsorban nem szereplő személyek, akik versenybírói vizsgát tettek a korábbi években, de 2012-ben nem vettek részt a továbbképzésen és nem tettek sikeres kontrolvizsgát azok nem használhatják a Magyar Ökölvívó Szakszövetség Bíró Bizottsága által kibocsájtott jelvényt (kitűzőt) nem használhatják, és nem működhetnek semmilyen mérkőzésen (hivatalos vagy edző mérkőzésen).

 

2012. évi bírólista

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Név

Minősítés

Város

Megye

1

Ajtai Péter

AIBA

Budapest

 

2

Babai Sándor

II. osztályú

Tatabánya

Komárom-Esztergom

3

Becsey Károly

AIBA

Szeged

Csongrád

4

Bende Szabolcs

II. osztályú

Hódmezővásárhely

Csongrád

5

Benda Tivadar

Ö. Nemzeti

Kecskemét

Bács-Kiskun

6

Béki Piroska

II. osztályú

Budapest

 

7

Bogyó Elemér

EABA

Szentlőrinc

Baranya

8

Borbély Szilárd

Nemzeti

Budapest

 

9

Budai János

AIBA

Kaposvár.

Somogy

10

Buga Károly László

II. osztályú

Budapest

 

11

Császár Mátyás

I. osztályú

Csurgó

Somogy

12

Csikai István

EABA

Kecskemét

Bács-Kiskun

13

Csokor Zoltán

II. osztályú

Tatabánya

Komárom-Esztergom

14

Csordás László

Nemzeti

Sajólád

Borsod-Abaúj-Zemplén

15

Debreceni László

AIBA

Gyöngyös

Heves

16

Dolmányos József

AIBA***

Nagykanizsa

Zala

17

Dorkó Péter

AIBA**

Eger

Heves

18

Eperjesi Mihály

AIBA

Gyöngyös

Heves

19

Fejes László

EABA

Budapest.

 

20

Fésű Lajos

EABA

Ráckeve

Pest

21

Finesz Ernő

I. osztályú

Kőszeg

Vas

22

Fodor József

I. osztályú

Elek

Békés

23

Füredi János István

II. osztályú

Békéscsaba

Békés

24

Gaál Tibor

AIBA

Székesfehérvár

Fejér

25

Gálos Tamás

I. osztályú

Baja

Bács-Kiskun

26

György Zoltán

II. osztályú

Budapest

 

27

Gyürkő Zoltán

II. osztályú

Budapest

 

28

Hangonyi Balázs

Nemzeti

Hangony

Borsod-Abaúj-Zemplén

29

Hidvégi György

II. osztályú

Budapest

 

30

Horváth Edit

AIBA

Nagykanizsa

Zala

31

Horváth Orsolya

II .osztályú

Nagyberki

Somogy

32

Horváth Tibor

I. osztályú

Ajka

Veszprém

33

Jorcsák József

II. osztályú

Pécs

Baranya

34

Juhász Roland

AIBA**

Gyöngyös

Heves

35

Kaczmarsky Róbert

AIBA

Szombathely

Vas

36

Kaczur Oszkár

Nemzeti

Budapest

 

37

Kádár Sándor

Nemzeti

Derecske

Hajdú-Bihar

38

Káplár Mihály

Nemzeti

Hajdúböszörmény

Hajdú-Bihar

39

Karnits Péter

Nemzeti

Mezőtúr

Jász-Nagykun-Szolnok

40

Kendi Ágnes Hana

II. osztályú

Budapest

 

41

Kertész Henrik

Nemzeti

Debrecen

Hajdú-Bihar

42

Kincses Ferenc

EABA

Budapest

 

43

Kiss György

Ö. Nemzeti

Győr

Győr-Moson-Sopron

44

Krakovszky János

I. osztályú

Budapest

 

45

Kovács Iván

EABA

Budapest

 

46

Kovács Gábor

I. osztályú

Baja

Bács-Kiskun

47

Kovács Károly

I. osztályú

Nagykanizsa

Zala

48

Köles Katalin

Nemzeti

Markaz

Heves

49

Lakatos Andrea Éva

I. osztályú

Debrecen

Hajdú-Bihar

50

Lázok József

II. osztályú

Derecske

Hajdú-Bihar

51

Lusták Sándor

EABA

Monor

Pest

52

Majsai Csaba

II. osztályú

Dunaharaszti

Pest

53

Majláth István

AIBA

Budapest

 

54

Marosi Dénes

II. osztályú

Gyömrő

Pest

55

Mászlé Edina

II. osztályú

Hajdúsámson

Hajdú-Bihar

56

Máté Imre

II. osztályú

Hajdúszoboszló

Hajdú-Bihar

57

Miló András

Nemzeti

Nyíregyháza

Szabolcs-Szatmár-Bereg

58

Miklósné Szegedi Erika

AIBA

Gyöngyös

Heves

59

Molnár Gábor

II. osztályú

Ózd

Borsod-Abaúj-Zemplén

60

Nacsa József

AIBA

Szeged

Csongrád

61

Nagy Ferenc

I. osztályú

Felsőtárkány

Heves

62

Oláh Gáborné

Nemzeti

Nemesbőd

Vas

63

Orosz József

Nemzeti

Kisfalud

Győr-Moson-Sopron

64

Pajer Sándor

AIBA

Budapest

 

65

Pályi Sándor

Nemzeti

Kecskemét

Bács-Kiskun

66

Dr. Pály István

II. osztályú

Budapest

 

67

Papp Róbert

II. osztályú

Mezőkövesd

Borsod-Abaúj-Zemplén

68

Rácsai András

Nemzeti

Debrecen

Hajdú-Bihar

69

Dr .Rátkai Norbert

I. osztályú

Nagykanizsa

Zala

70

Rózsa András

II. osztályú

Tatabánya

Komárom-Esztergom

71

Ruszka Endre

I. osztályú

Budapest

 

72

Salamon László

Nemzeti

Nagykanizsa

Zala

73

Serfőző Attila

EABA

Debrecen

Hajdú-Bihar

74

Sermer György

AIBAS

Budapest

 

75

Sinkó Zoltán

II. osztályú

Érd

Pest

76

Sorosi Gyula, Dr.

Nemzeti

Budapest

 

77

id. Sumicz Árpád

EUBC

Dunaföldvár

Tolna

78

Szabó Péter Gergő

EUBC

Szada

Pest

79

Szabó Sándor

Ö. Nemzeti

Debrecen

Hajdú_Bihar

80

Szabó Sándor

AIBA

Eger

Heves

81

Szalkai Edina

I. osztályú

Hódmezővásárhely

Csongrád

82

Szalma Zoltán

AIBA***

Budapest

 

83

Szász Tibor

Ö. Nemzeti

Budapest

 

84

Szűcs Veronika

AIBA***

Budapest

 

85

Udvari Attila

II. osztályú

Tatabánya

Komárom-Esztergom

86

Takács György

AIBA

Gyöngyös

Heves

87

Takács István

AIBA

Szeged

Csongrád

88

Tarnóczy István

AIBA

Budapest

 

89

Tóth István

Ö. Nemzeti

Debrecen

Hajdú-Bihar

90

Tóth László

II. osztályú

Nyíregyháza

Szabolcs-Szatmár-Bereg

91

Turós Arnold Csaba

II. osztályú

Székesfehérvár

Fehér

92

Vass András

Ö. Nemzeti

Budapest

 

93

Varga Tamás

II. osztályú

Hajdúszoboszló

Hajdú-Bihar

94

Varga Viktor

AIBA

Vecsés

Pest

95

Váradi Zoltán

I. osztályú

Gyomaendrőd

Békés

96

Vitencz László

II. osztályú

Vác

Pest

97

Vojtkú András

EUBC

Debrecen

Hajdú-Bihar

98

Zachár Attila

II. osztályó

Budapest

 

 

 

2012. március 12.

 

 

 

 

                                                                                  Nacsa József

                                               Magyar Ökölvívó Szakszövetség Bíró Bizottságának elnöke


 
Szakami hírek
 
  Magyar Ökölvívó Szakszövetség Bírói Kar
1146 Budapest, Istvánmezei út 1-3.
Telefon: +36-1-460-5879
BOXBIRO.HU 2010 C Minden jog fenntartva
info@boxbiro.hu